Dlive PewDiePie’s New Streaming Platform Live Stream

Öncelikle, “Açıklayıcı bir ödüllendirme sistemi aracılığıyla yaratıcıları ve izleyicileri güçlendiren bir değer paylaşımı, canlı akış platformu yaratın” misyonlarına bakalım: DLive, bir tür kripto para birimi olan LINO’ya eklenmiştir ve içerikle ilgilenen herkes kazanabilir. . Çok fazla görüntü alan içerik oluşturmak en fazla kazancı sağlar, ancak ilk günden itibaren sadece izlemek, yorum yapmak ve destek verenler size ne zaman para kazanabileceğinizi şifreleyecek tir.

DLive’in en büyük kuralı, yalnızca kimsenin kazanabileceği değil, aynı zamanda bir kesim almadığıdır. Katılırsanız ve kazanmaya başlarsanız, kazandıklarınızın yüzde 90,1’ini tutarken, yüzde 9,9’u yeni içerik vermek için ortak bir fona girersiniz. Bu, yalnızca abonelikleri ödüllendiren ve yüzde 40 ila 50 indirim alan Twitch gibi platformlarla karşılaştırıldığında devrim niteliğindedir.

Doğru olabilmek için çok iyi değil mi? Şaşırtıcı bir şekilde değil. DLive okunaklıdır – aşağıdaki videoda daha fazla konuştuğumuzda, daha fazla ayrıntıya giriyoruz, ancak katılmak ücretsizdir, kazançlarınız varsa para ödersiniz ve üç ila dört gün içinde ödeme alırsınız.

DLive Daha İyi Bir Canlı Akış Platformu mu?

Ama DLive’de kripto kazanmaktan daha fazlası var. Sonuçta seyirci yoksa, yaratmanın amacı nedir (“Bir ormana düşerse, ses çıkarır mı?” Sorusunun canlı yayın versiyonu gibi)?

DLive geçenlerde PewDiePie’ye ev sahipliği yaptı ve üyelerde, izleyicilerde ve yaratıcılarda ani bir sıçrama yaptı. Bununla birlikte, bu platform belki Twitch veya Mixer’da çekiş kazanmaya çalışan insanlar için de iyidir. Bu hala ortaya çıkan bir fırsat, ancak yükselişe geçti gibi görünüyor, bu yüzden denemeye değer.

Bu yazı Dlive Yayıncıları, Haber kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir